Art Restaurant Mánes

28.05.2020

Vzhledem k událostem, které se v posledních měsících událi a vzniku pandemie, se začátek svatební sezony posunul na červen a já stále čekám na svou první svatbu tohoto roku. Proto jsem si řekl, že když nemohu psát o probíhajících svatbách či jiných zajímavých událostech, spojené s hraním, napíši o atraktivních místech, kde jsem jako DJ na svatbu nebo firemní večírek působil a která jsou skutečně krásná a vhodná k uspořádání Vaší akce. Podniky, o kterých budu psát, patří také k mým nejoblíbenějším v Praze.

Art Restaurant Mánes

V restauraci Mánes jsem poprvé vystupoval jako svatební DJ asi před čtyřmi lety. Krásné prostředí restaurace a terasa s romantickým výhledem na Vltavu mne naprosto uchvátili. Restaurace pojme až 130 hostů a můžete si zde pochutnat na tradičních českých pokrmech.

Budova Galerie Mánes je velmi členitá. Kromě restaurace, kde skvěle vaří a terasy s grilem, je zde také kavárna a cukrárna - Art Café Mánes, kde si vychutnáte výbornou kávu a smlsnete si na skvělém dezertu. Posledním z míst je elegantní Lounge bar Mánes. Jedná se o skvostný interiér s nezaměnitelnou atmosférou a nádherným výhledem. Prostor Lounge baru je rozdělen na tři části. Hlavní prostor s barem, pánský salonek a dámský salonek.

První akce zde mi v podstatě otevřela dveře do tohoto podniku. Oslovila mne manažerka restaurace, která s mou prací DJ byla velmi spokojená, následně mi nabídla možnost spolupráce a série firemních večírků a svateb se na tomto krásném místě mohla naplno rozjet. Zažil jsem zde již mnoho akcí, eventů, soukromých oslav a svateb a prostory si nemohu vynachválit. Jako svatební DJ nebo DJ na firemní večírek prostory Mánesu mohu všem vřele doporučit. Kromě skvělého jídla a pití si vychutnáte velice hezké, příjemné a romantické prostředí a milý personál Vás určitě nezklame a třeba právě já budu Váš DJ na svatbu nebo firemní večírek :-)

V příštím článku Vám napíši a doporučím další nádherné a zajímavé místo, kde jsem jako Dj na svatbu vystupoval - Chateau St.Havel.