Firemní večírek pro Hotel Internacional Prague

19.12.2019

Hotel International Prague se nachází na Praze 6 a je zařazen na seznamu českých kulturních památek. Budova byla postavena v letech 1952 a původně měla sloužit jako ubytování pro vojáky. Hotel ve svém interiéru dodnes skrývá jedinečné dekorace a je hojně vyhledáván klienty z celého světa.

Další z mnoha firemních vánočních večírků, které pro své zaměstnance uspořádalo vedení hotelu, se odehrával ve věži hotelu, která se pyšní krásným výhledem na Prahu. Zaměstnanci se mohli těšit nejen na moji maličkost v podobě DJ na firemní večírek, ale také na zábavný doprovodný program, který zajišťoval fotokoutek Funbox. Fotokoutek se líbil natolik, že se délka pronájmu fotokoutku musela prodlužovat. Z původního pronájmu fotokoutku na dvě hodiny se nakonec staly hodiny čtyři. Dalším překvapením byla tombola, ve které zaměstnanci mohli získat cenné dárky. Následná večerní párty byla fantastická.

Kombinace DJ a fotokoutku v hotelu již několikrát byla a to díky svatebnímu veletrhu ( více v BLOGU - pozvánka na svatební veletrh ), který se zde pravidelně každým rokem koná a kterého se také účastním. Vedení hotelu mne následně oslovilo a spolupráce byla na světě. Díky tomu jsem měl možnost se na toto výjimečné místo jako DJ na firemní večírek i se svým fotokoutkem vrátit a věřím, že na naši spolupráci navážeme i příští rok :)