Scénické osvětlení prostoru

03.05.2020

Svým klientům kromě klasického nasvícení prostoru nabízím i nasvícení scénické. O co přesně jde? Scénické neboli architektonické osvětlení se využívá k nasvícení exteriérů a interiérů. Tato osvětlovací technika se dříve používala především k nasvícení divadelní scény. Postupem času začala pronikat i do ostatních oblastí a začala se též využívat při různých významných společenských událostech, mezi které samozřejmě patří i svatby, různé eventy nebo narozeninové oslavy. Světelné technika, které mám opravdu dostatek, dokáže kterékoliv místo či objekt zahalit do krásných pestrých barev. Tímto dotvoříme dokonalou, romantickou a dech beroucí atmosféru, která umocní nezapomenutelné okamžiky Vašeho velkého a jedinečného dne. 

Na Vaší svatbě či jakémkoli večírku jsem schopen krásně nasvítit sloupy, terasy, květiny, palmy, stromy, altánky, bazény a různé prostory. Prakticky vše, nač si člověk vzpomene, fantazii se meze nekladou. Beze sporu velkou výhodou scénického osvětlení je také to, že kromě svatební výzdoby dokáže i ne úplně zajímavý a oku lahodící prostor udělat skutečně krásným a zajímavým, stačí si jen s barvami pohrát. Nabízím nejen RGB, ale i bílé světelné provedení. Vše záleží na domluvě a Vašich představách. Samozřejmě Vám v případě potřeby i velmi poradím.

Scénické osvětlení je příplatková služba. Jsem schopen Vám nasvítit skutečně velké prostory a zajistit tolik světelné techniky, kolik budete potřebovat. 

Pokud si přejete, aby Vaše svatba, firemní večírek nebo oslava narozenin byla tak trochu jiná a chcete Vaše hosty příjemně překvapit a umocnit atmosféru tohoto výjimečného dne, s příchodem večera, až obloha potemní, rozsviťte všechna světla a udělejte Váš večer kouzelným, magickým a nezapomenutelným.