Silvestr 2019 v hotelu Republika

02.01.2020

31.12.2019 jsem byl jako pozván do nově zrekonstruovaného luxusního hotelu Republika, který se nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Tento krásný designový hotel byl otevřen 15.dubna 2019 a disponuje restaurací, kavárnou a wellness centrem. Pro aktivní hosty je součástí hotelu i fitness studio. Při příchodu do hotelu na Vás dýchá nezaměnitelná atmosféra, samotné prostředí hotelu je velice zajímavé, elegantní a naprosto skvostné.

Oslava příchodu Nového roku probíhala v menší útulné restauraci s kavárnou a byla určena jak pro hotelové hosty, tak i pro veřejnost. Hosté byli převážně zahraniční, ale našlo se zde i pár místních J

Kromě hudby si vedení hotelu přálo pronajmout i fotokoutek FunBox, který byl umístěn do kavárny, kde se hosté v průběhu večera fotili a hezky v poklidu prostřídali. Já jsem byl se svým DJ pultem v restauraci, kde jsem zpočátku pouštěl spíše podkresovou hudby. V průběhu večera se postupně začalo tančit a zazněli i písničky na přání. Po celou dobu byl k dispozici teplý i studený raut a pilo se převážně, jak jinak, než šampaňské J Celá párty se nesla v příjemném klidném duchu a končili jsme nad brzkým ránem.