Místa na svatbu

Zde Vám budu přinášet zajímavá místa po celém území naší vlasti, která jsou vhodná pro Vaší svatbu. Jedná se o vyhlášené a mnohokrát vyzkoušené prostory, které mají výborné reference. Pokud budete mít vlastní zkušenost s místem, které Vás nadchlo, napište mi na kontaktní email. Rád ho pak přidám do seznamu, který má ulehčit Vaší volbu při výběru svatebního prostředí.

Villa Lanna

Jeden z nejlepších prostor, co se týká vstřícnosti personálu a krásného místa na svatbu, hlavně obřadu. Vila Lanna je umístěna v rezidenční čtvrti Bubeneč v Praze 6. Byla vybudována v roce 1872 v novorenesančním slohu významným průmyslovým podnikatelem a sběratelem uměleckých památek Vojtěchem Lannou jako letní odpočinkové sídlo. Budova je zvenčí zdobená freskami, které podle kartonů Josefa Mánesa zpracoval Viktor Barvitius, jež se také podílel na freskové výzdobě interiéru. Více na www.vila-lanna.cz/index.html

Manes art

Když chce někdo doporučit místo na svatbu s top jídlem, tak rozhodně doporučujeme Mánes. Zajímavá historii i obřad, prostě výborný. Unikátní restaurace s elegantním interiérem, tradiční kuchyní v moderním pojetí a příjemnou uvolněnou atmosférou, prostě srdeční záležitost :-). Vzhlédnete-li ke stropu, spatříte unikátní fresky od Emila Filly, které mají nevyčíslitelnou hodnotu. Rozhlédnete-li se kolem sebe, můžete obdivovat vystavená umělecká díla v podobě fotografií, obrazů či soch. A abyste spatřili umělecké dílo také na svém talíři, o to už se postará náš vynikající šéfkuchař Jaroslav Zahálka a jeho tým. Skvělí personál.

Více na stránkách www.manesrestaurant.cz

Restaurace Bastion

Krásné místo na obřad i hostinu v centru Prahy kousek od Vyšehradu. BASTION PRAGUE RESTAURANT je místo určené pro výjimečné gastronomické zážitky, které vás uchvátí nejenom výjimečným pohledem na Prahu, ale je i příjemným prostředím. Historický bastion (výstupek v opevnění), po němž nese restaurant jméno, vznikl při budování jižní historické části Nového Města pražského budovaného Karlem IV. (1348).

BASTION PRAGUE RESTAURANT je ideálním místem pro firemní klientelu s možností pořádání večírků, prezentací, tiskových konferencí a pracovních setkání. Dále je možno využít prostory zahrady (3 000 metrů) na pořádání svateb, rautů,módních přehlídek a dalších společenských akcí.

Hotel Čertousy

Můžu říct, že jako DJ na svatbu jsem v tomto prostoru byl jen třikrát ale pokaždé mě udivuje, jak to tam rozkvétá. Naposled vytvořily mokro variantu obřadu. Personál i provozní jsou příjemní a dá se s nimi domluvit i na venkovním hraní po 22 hodině, což bývá málokdy. Cena/výkon/kvalita, za mě TOP. Ve stylové restauraci naleznete příjemné prostřední a jedinečný výběr specialit z české a mezinárodní kuchyně. Restaurace Čertousy Praha se nachází v klidné části Prahy. Nabízí možnost posezení na venkovních terasách, parkování v uzavřeném areálu, bezbariérový přístup, dětský koutek, připojení k internetu...

více na https://hotel-certousy.cz/

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky. Hotel poskytuje nadstandardní zámecké ubytování v klidném prostředí s kapacitou 28 dvoulůžkových pokojů. Velkou devizou je strategická poloha a vynikající dopravní dostupnost do historického i obchodního centra Prahy.

Chateau St. Havel je ideální místo pro svatbu v Praze. Jedná se o oázu klidu v rušném velkoměstě. Díky ubytovací kapacitě je často využíván i pro svatby mezinárodní. Proto je velmi vytížen. Pokud byste se rozhodli pro Vaši svatbu zde, musíte jej rezervovat v dostatečném předstihu.

Letenský zámeček

Krásný místo,ale obřad mě tam tolik nezaujal. Interiér, jídlo i personál perfektní. Letenský zámeček je jedinečná restaurace v srdci Letenských sadů s nádherným výhledem na historické jádro Prahy. Harmonicky se tu snoubí více než stoletá tradice restauratérského řemesla s moderními gastronomickými trendy a upřímným zájmem o zákazníka. To vše v noblesních interiérech dýchajících nevtíravým luxusem a umocněných impozantním panoramatem Starého Města pražského.
Nabízíme kompletní svatební servis: vy se můžete plně věnovat svatebnímu veselí, my se postaráme o zbytek!
Hostiny a rauty až pro sto dvacet hostů povýšíme na skutečné kulinářské zážitky a doprovodíme je okouzlující živou hudbu. Stačí jen vybrat si z našich svatebních menu či nabídky open barů. Více na www.letenskyzamecek.cz

Restaurace Léta páně

Restaurace Léta páně je skvělou volbou pro Vaši svatbu. Zvláště pokud jste z Prahy nebo jejího okolí, a nehodláte cestovat příliš daleko. Restaurace je výjimečná nejen svou polohou v krásném prostředí Zámeckého parku v Dolních Počernicích, ale i rozmanitou výtečnou kuchyní.

Farma Michael

Farma Michael na tvrzi Nedvězí je romantické místo nedaleko slapské přehrady vhodné pro luxusní svatbu v panenské přírodě. V jejím areálu najdete i kvalitní ubytování a spoustu dalších aktivit. Proto doporučujeme užít si toto místo na delší čas než jen na jeden svatební den.

Barešův ranč

Barešův ranč je opravdu jedinečné místo pro Vaši svatbu. Zvláště, jestliže jste romanticky založeni. Dominantou areálu je indiánský stan s otevřeným ohništěm. Součástí areálu je rybník Jaroušek, ustájení poníků a koní a výběh chovu farmové zvěře, kde uvidíte bizony, jeleny evropské, daňky nebo muflony. V rybníku chováme kapry, candáty, úhoře, štiky, jesetery, amury, líny nebo pstruhy. To opravdu jinde v Čechách neuvidíte.

Barešův ranč se nachází 800 m za obcí Lužec nad Cidlinou ve východních Čechách. Ač není příliš vzdálen od menších měst Chlumec nad Cidlinou a Nový Bydžov, zaručí Vám dokonalé splynutí s přírodou. Je umístěn na samotě, mimo civilizaci. Díky stylizaci si můžete připadat jak v severní Americe z období divokého západu. Romantika zaručena!

Horse Park Kamenný Dvůr

Krásné místo na obřad i svatbu. Pár minut od středočeské Dobříše stojí v malebné přírodě uprostřed lesů a luk někdejší statek z roku 1879. Před několika lety prošel citlivou rekonstrukcí a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.

Více na https://horsepark.cz

HRAD ČERVENÝ ÚJEZD

Chcete si připadat jak král s královnou ? Tak Hrad Červený úzezd je to pravé místo. Krásný obřad v zahradách a párty na nádvoří a oběď na trůnu. Nádech středověkého interiéru s výzdobou. Je to jedno z nejžádanějších míst na svatbu za Prahou. Na nádvoří je sice omezená hlasitost hudby do 22 hod ale uvnitř je také skvělá párty až do rána. Prostory nejsou velké, takže je to vhodné místo i pro menší svatby. 

Více na www.hrad-cervenyujezd.cz

VŠETICE HOTEL

Jednou s nejkrásnějších míst s možností výběru. Skvělé jídlo, výborný personál a stále rozvíjející statek. Za mě je to jedno z nejkrásnějších míst, které uchvátí jak při obřadu, tak i na hostině. Vyslovte nejdůležitější slovo svého života na molu u rybníka s výhledem na okolní zalesněné kopce, nebo se vezměte bosky na louce obklopeni vzrostlými stromy. Romantice pod širým nebem se u nás meze nekladou. Nebo byste raději zimní intimní svatbu za zvuku praskajícího dříví v krbu? Osobní nebo okázalá svatba, uvnitř nebo pod širým nebem, areál celého našeho statku je vám exkluzivně k dispozici pro to, aby se vaše sny a představy staly skutečností.