Dj na svatbu Radek Šiml 

Hledáte nejlepší volbu pro Váš velký den ? DJ Radek Šiml, Vaše správná volba

Velice mne těší být součástí Vašeho velkého dne, proto považuji za privilegium využít své bohaté zkušenosti svatebního DJ k zajištění výborné zábavy právě pro Vás! 

Že jsem správná volba, o tom svědčí moje reference

DJ na svatbu
DJ na svatbu

Vždy se snažím, abych na Vaší svatbě přispěl k nezapomenutelnému zážitku ze svatebního dne. Vedle neodmyslitelného hraní Vašich oblíbených písniček se rovněž můžete těšit na řadu zajímavých soutěží a her. Stranou nezůstane ani oblíbené karaoke...V níže uvedených bodech se dozvíte, co vše jsem Vám schopen zajistit.

Jsem DJ s více jak jedenáctiletou zkušeností,který nejen provází váš svatební den hudbou, ale také Vám umí zajistit spoustu další zábavy a zařídit mnoho dalších služeb. Každý rok odehraji více jak 40 svateb.

Jelikož mne hraní na svatbách baví, dávám do každé z nich maximum. Vždy se snažím vyhovět i nejnáročnějším klientům a požadavkům. Dobrá muzika a výborná zábava je totiž základem každé pořádné svatby. Kromě samotné hudební produkce mohu nabídnout zábavu v podobě karaoke, videoshow nebo moderování soutěží s vtipným projevem.

 • Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top gearu nebo klubu Postel.
 • Jsem DJ, který rozproudí i váš firemní večírek, oslavy narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Žofín, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, ples sestřiček, Stopka, Konika Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.
 • Hraní se věnuji více jak 11 let profesionálně, z čehož jako svatební DJ působím 10 let.
 • Jako Dj na svatbu, musím mít velký hudební rozsah, abych vyhověl všem, bez rozdílu věku. Hraji ty největší hity od let šedesátých až po současnost..
 • Moje sbírka karaoke hitů obsahuje 5000 songů. Karaoke je velice oblíbené na firemních večírcích, ale i svatební hosté si rádi zazpívají.
 • Kromě audia nabízím i bohatou videotéku (tzn., že pouštím i videoklipy na přání).
 • Jsem vášnivý motorista, proto mi nedělá problém cestovat po celé ČR.
 • Pokud si mne přejete kontaktovat s nezávaznou poptávkou, neváhejte využít formuláře níže. Slibuji, že Vám odpovím do 24h. V urgentních případech mne kontaktujte telefonicky.

Na svatbách jsem hrál po celém území republiky. Mimo jiné na hradě Karlštejn, zámku Troja, zámku Dobříž,  v Martinckém paláci, ve Všeticích, v chateau St. Havel, v Alkronu, ve Vila Lanna, na Konopišti a Petřínských terasách, v Pavilónu Grébovka, v Hlubočepském zámku,v chateau Třebešice, v Yard resort, zámku Liblice a na mnohých dalších kouzelných místech naší vlasti.

Svatební DJ Radek Šiml
Svatební DJ Radek Šiml

Hrál jsem i svatbu Lukáše Krpáleka. Což je známý český zápasník, olympijský vítěz z roku 2016, mistr světa z roku 2014 a dvojnásobný mistr Evropy mezi seniory. V roce 2016 se stal vítězem ankety Sportovec roku o nejlepšího sportovce České republiky. V roce 2016 získal ocenění v kategorii sportovní výkon roku v anketě Sportovec Kraje Vysočina.

Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Každá akce je pro mne jedinečná a vždy se snažím vydat ze sebe maximální výkon. Jako správný DJ na svatbu vlastním profesionální zvukovou aparaturu se světelnými efekty. Disponuji od projektoru s plátnem, reproduktory, mikrofonem, přes polaroid, fotokoutek, až po balonky...Spolupracuji se skvělými koordinátorkami, fotografy, kameramany,...

Nazvučení obřadu na svatbě
Nazvučení obřadu na svatbě

1) Kvalitní ozvučení svatebního obřadu a hraní v průběhu svatební hostiny

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku na Vaší svatbě
 • díky svému komplexnímu vybavení, spolehlivě ozvučím jakákoli místa, včetně venkovních prostorů
 • jsem vám plně k dispozici pro jakékoli Vaše hudební přání
 • v mém playlistu naleznete velké množství skladeb, ale samozřejmě lze pouštět i libovolné skladby z Vámi připravených nosičů

2) Program odpolední zábavy

 • nonstop hudba
 • moderování svatební zábavy
 • organizace svatebních her, spolupráce se svědky nebo svatebčany
 • karaoke, videotéka (pouštění videoklipů z projektoru)

3) Večerní svatební party

Těšit se můžete také na světelné efekty a další technické pamlsky 🙂 Jako DJ na svatbu vždy jezdím s pozitivní náladou. Nabízím také vlastní fotokoutek Funbox za výhodnější cenu.

Reference       Fotogalerie       Svatební a PROMO video       Technika 

https://www.djs-nasvatbu.cz  https://www.sunface.cz  #