Dj na svatbu Radek Šiml 

Hledáte nejlepší volbu pro Váš velký den ? Jsem ten pravý, s kterým budete jistě spokojeni, očemž svědčí i mé reference

Velice mne těší být součástí vašeho velkého dne, proto považuji za privilegium využít své bohaté zkušenosti svatebního DJ v podobě zajištění výborné zábavy právě pro vás! 

Mým naprosto primárním cílem je, abych na vaší svatbě v té nejvyšší míře přispěl svým pestrým, zábavným programem k neopakovatelné atmosféře. Vedle neodmyslitelného hraní vašich oblíbených písniček se rovněž můžete těšit na řadu zajímavých soutěží a her a stranou nezůstane ani oblíbené karaoke...V níže uvedených bodech se dozvíte, co vše jako svatební DJ vám dle vašich požadavků zajistím.

Jsem DJ s více jak 11ti letou zkušeností, (více jak 40 svateb za rok) který nejen provází váš svatební den hudbou, ale také vám umí zajistit spoustu další zábavy a zařídit mnoho dalších služeb.

Jelikož mne svatby baví, dávám do každé z nich maximum. Vždy se snažím vyhovět i nejnáročnějším klientům k jejich naprosté spokojenosti. Dobrá muzika a výborná zábava je totiž základem každé pořádné svatby. Kromě samotného hraní jsem pro vás a vaše svatebčany schopný, mimo jiné, nabídnout zábavu v podobě karaoke, videoshow nebo moderování soutěží s vtipným projevem, co určitě oceníte.

 • Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen, znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top gearu nebo Postel klubu.
 • Jsem DJ, který rozproudí i váš firemní večírek, oslavy narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Žofín, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, ples sestřiček, Stopka, Konika Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.
 • Hraní se věnuji více jak 11 let profesionálně a jako dj na svatbu 10 let.
 • Jako Dj na svatbu, musím mít velký hudební rozsah, abych vyhověl všem, bez rozdílu věku či orientace Hraji od 60. let po současné hity 2018.
 • Moje obsáhlé karaoke (5000 songů)vás bude bavit. Je velice oblíbené na firemních večírcích, ale i svatební hosté si rádi zazpívají.
 • Sice jsem hráč, ale nabízím i bohatou videotéku (tzn., že pouštím i videoklipy na přání).
 • Jsem vášnivý motorista, takže mi nedělá problém cestovat po celé ČR.
 • Pokud si mne přejete kontaktovat s nezávaznou poptávkou, nebo si jen popovídat, neváhejte mne kontaktovat pomocí formuláře níže. Slibuji, že vám odpovím do 24h. V urgentních případech mne kontaktujte telefonicky.

Jako svatební DJ jsem byl snad všude, na hradě Karlštejn, na zámku Troja, zámku Dobříž, Martincký paláci, Všetice, st. Havel, Alkron, Vila Lanna, Konopiště a Petřínské terasy, Pavilón Grébovka, Hlubočepský zámek. chateau Třebešice, Yard resort, zámek Liblice. ...

Na svatbě jsem hrál pro Lukáše Krpáleka - český judista a zápasník, olympijský vítěz z roku 2016, mistr světa z roku 2014 a dvojnásobný mistr Evropy mezi seniory. V roce 2016 se stal vítězem ankety Sportovec roku o nejlepšího sportovce České republiky. V roce 2016 získal ocenění v kategorii sportovní výkon roku v anketě Sportovec Kraje Vysočina.

Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na tančící lidi na parketě. Každá akce je pro mne jedinečná a vždy se snažím vydat ze sebe maximální výkon s kvalitním nasvícením prostoru, nebo akční nabídkou služeb k vaší plné spokojenosti. Jako správný DJ na svatbu a firemní večirky, musím mít svoji vlastní profesionální aparaturu se světelnými efekty. Disponuji od projektoru s plátnem, reproduktory, mikrofónem, přes polaroid, fotokoutek, až po balonky,... skvělými koordinátorkami, fotografy, kameramany,...

1) Kvalitní ozvučení svatebního obřadu a hraní v průběhu svatební hostiny

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku během vaší svatby
 • díky svému komplexnímu vybavení, spolehlivě ozvučím jakákoli místa včetně prostor venku
 • jsem vám plně k dispozici pro jakékoli vaše dotazy ohledně hudby
 • v mém playlistu naleznete velké množství skladeb, ale samozřejmě lze pouštět libovolné skladby z vámi připravených nosičů

2) Program odpolední zábavy

 • nonstop hudba dle vašeho přání
 • moderování svatební zábavy
 • organizace svatebních her, spolupráce se svědky nebo svatebčany
 • karaoke, videotéka (pouštění videoklipů na projektoru)

3) Večerní svatební after party

Těšit se můžete také na světelné efekty a další technické pamlsky 🙂 Jako DJ na svatbu vždy jezdím s pozitivní náladou. Nabízím také vlastní fotokoutek Funbox za výhodnější cenu.

Reference       Fotogalerie       Svatební a PROMO video       Technika