Kdo je DJ Radek Šiml

Moje filozofie

DJ Radek Šiml se nebojí tvrdit:hudba je můj život a plný taneční parket mé poslání.

Profesionální DJ na svatby, firemní večírky a narozeninové oslavy

Jsem DJ s více než desetiletými zkušenostmi, které velmi rád využiji na Vašich akcích. Není pro mne problém svatba, firemní večírek, ples či jiná soukromé akce. Můj program na akce zahrnuje ty největší hudební hity napříč žánry i mnoho další zábavy v podobě soutěží, her a karaoke. Samozřejmostí je i moderace celého večera. Mé služby můžete využít i na dětských oslavách, kde je oblíbená rozsáhlá sbírka písní na karaoke. 

"Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Každá akce jakéhokoliv typu je pro mne jedinečná a vždy se snažím vydat ze sebe maximální výkon. K tomu neodmyslitelně patří perfektně nasvícený prostor a kvalitní zvuk. Jako správný DJ na svatbu či jinou akci, vlastním profesionální aparaturu se světelnými efekty."

Rovněž jsem Vám plně k dispozici s velkým množstvím služeb, které můj servis nabízí. Mohu vám nabídnout akční balíčky s videem, nebo vlastním fotokoutkem za výhodné ceny. Je možnost využít i levnější varianty, jíž je pronájem klasického polaroidu. Dále Vám zajistím zvukové aparatury včetně mikrofonů, světelné efekty i pronájem projektoru s plátnem.Spolupracuji se skvělými koordinátorkami, fotografy, kameramany..."

Něco málo o mně

Hlavním město Praha je moje rodiště, kde působím celý život.
Už od dětství, jsem plně propadl hudbě. Již v 8 letech, na akcích pořádaných mojí drahocennou maminkou, jsem okusil, jak mohu pozitivně směrovat průběh párty.
Po dokončení studií jsem při zaměstnání začal docházet do klubů, kde jsem se vše učil za pomocí zkušenějších kolegů.
Postupem času, se ze mě stal DJ na svatbu, firemní večírek, ples, soukromé akce i do hudebních klubů. Nyní mne můžete vídat v několika pražských klubech.
Aktuálně jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top gearu nebo klubu Postel.

Mezi mé klienty na firemní večírek patří Česká spořitelna, ČSOB, EBay, Žofín, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casino Bonver, Ikem nebo Ples sestřiček.

 Díky svým mnohaletým zkušenostem mám velký hudební rozsah, abych s jistotou vyhověl všem, bez rozdílu věku či orientace. Mam zkušenosti z akcí pro gay či lesbické komunity, které hraji dodnes.

Moje hudební produkce zahrnuje období od 60. let až po současnost, jak z domova tak i ze zahraničí. Ze všech hudebních stylů vybírám největší hity. Samozřejmě i pro ty nejmenší :-)

Absolvoval jsem moderátorský kurz na škole Applaus, kde jsem se dozvěděl vše o moderování. Jsem vášnivý motorista, proto mi nedělá problém za Vámi cestovat po celé ČR. Mezi mé záliby patří dobrá hudba, dobré jídlo, rychlá auta, má rodina a můj pes. 

Pokud si mne přejete kontaktovat s nezávaznou poptávkou, prosím informujte mne pomocí formuláře níže.

Slibuji, že vám odpovím do 24h. V urgentních případech mne kontaktujte telefonicky.
Budu se těšit na spolupráci.

Reference                Fotogalerie                 Svatební a PROMO video              Technika

Stránky mého fotokoutku naleznete ZDE a DJs agentury ZDE