DJ na firemní večírek

DJ NEJEN PRO FIREMNÍ VEČÍRKY, ale i pro ples nebo sportovní akci

Pokud hledáte vhodného Dj na firemní večírek, jsem to správnou volbou. Už více jak 10 let sbírám zkušenosti hraním firemních večírků, svateb, soukromých akcí či v hudebních klubech. Každá akce, kterou odehraji, je pro mě zcela výjimečná a vždy k ní přistupuji individuálně.

Hledáte DJ na oslavu? DJ na párty? DJ na firemní večírek? DJ na event nebo jakoukoliv akci? Hudební doprovod je vždy vítaným zpestřením.

Díky svým bohatým zkušenostem vám zařídím skvělou párty na soukromých večírcích nebo oslavách jakéhokoliv tipu.

V mém repertoáru najdete ty největší hity od let 60tých až po současnost napříč celým hudebním spektrem. Nedělá mi problém rock, pop, latino, oldies, československá hudba, ani všechny směry taneční hudby jednadvacátého století. U mě si vybere opravdu každý!

Skvělou hudbou mé dovednosti rozhodně nekončí. Absolvoval jsem moderátorský kurz na škole Applaus. Zde jsem se naučil správné výslovnosti i to jak řídit průběh svěřené akce. Čili nemusíte mít obavu mě angažovat na Vaší firemní párty, ples či sportovní akci i v roli moderátora. Kombinace DJ a moderátor v jedné osobě je praktická a ušetří Vám finance.

Dalším bonusem, kterým jsem schopen obohatit Váš večírek je videotéka a karaoke(https://www.djradeksiml.cz/karaoke/#). Díky tomu můžete na Vaše hity nejen tančit, ale i si je připomenout ve vizuální formě nebo si je dokonce zazpívat pokud zvolíte karaoke.

Vše co jsem Vám jmenoval, zajistím i technicky. Opravdu se nemusíte o nic starat. Samozřejmostí je špičkový zvuk(https://www.djradeksiml.cz/kopie-z-sluzby/). Vlastním několik sad profesionálních zvukových kompletů, díky tomu mohu přizpůsobit výběr aparátu od malých rodinných oslav, až po rozlehlé venkovní prostory. Na výběr mám i z několika profesionálních světelných efektů. Pokud se rozhodnete pro videotéku či karaoke, není problém ani projekce nebo tv.

Ale tím nabídka ještě nekončí! Mojí druhou velkou vášní je focení. Proto jsem pořídil fotokoutek(https://fotokoutekfunbox.cz/), který přinese na vaši akci spoustu zábavy, a ještě si může každý odnést jedinečný dárek. Kdo má rád klasiku, tomu můžu pronajmout polaroid.

Závěrem vám nabídnu malé shrnutí : Dj, moderátor, karaoke, videoteka, fotokoutek a navíc profesionální obrazová, zvuková i světelná technika. To vše v jedné osobě! Vy ještě opravdu váháte? .


Garantuji vám vysokou kvalitu zvuku. Díky svému komplexnímu vybavení spolehlivě ozvučím jakákoli místa včetně prostor venku.

V mém playlistu naleznete nepřeberné množství skladeb, ale samozřejmě lze pouštět libovolné skladby z Vámi připravených nosičů.

A jistě Vás zaujmou mé originální světelné efekty s perfektně nasvíceným prostorem.