Video

Svatební a event Video

Zajistím jeho natočení včetně střihu, úprav a ozvučení - svatební video, event video.

Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků, který se navždy zapíše do Vašich vzpomínek. Proto Vám v rámci mých služeb nabízíme profesionální natočení svatebního videa. Každé svatební video se snažím dělat moderním a originálním způsobem tak, aby v něm byly zachyceny emoce a jedinečnost okamžiku. Díky svatebnímu videu budete mít i po letech možnost si tento výjimečný den připomenout, jak kdyby jste znovu prožívali celý den od začátku.

Nabízím natočení a sestříhání video v balíčku s DJ a fotokoutkem za zvýhodněnou cenu. ¨

Vytvořím Vám jak krátký svatební klip, tak i delší svatební film, záleží jen na Vás. Svatební video obsahuje filmování od ranních příprav nevěsty, ženicha, příchod hostů, až po obřad, gratulaci, hostinu, rozkrojení dortu, první společný tanec, hry, večerní zábavu. Natáčení svatebního dne se časově pohybuje dle přání novomanželů, to zn. od ranních hodin až do večerního veselí nebo jen přes ranní přípravy, hostinu... 

Budete chtí kombinaci DJ+FOTOKOUTKEM+VIDEO, můžete ušetřit velké množství peněz. Díky bohatým zkušenostem, znám svatební zvyky a tradice. Vše záleží na domluvě. 

Pokud Vás zajímají informace o mě, více se dozvíte zde